kilátó· kilatok

Temetődombi kilátó

Monostorapáti, Veszprém vármegye · Balaton-felvidék

Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes

  • Ingyenes
  • Esőben nem
  • Babakocsival részben
  • Szabadtéri
  • Télen korlátozottan
  • Melegben részben
Temetődombi kilátó
Fotó: Pasztilla aka Attila Terbócs, CC BY-SA 4.0 · forrás
  • Kinekovis, kisiskolás, tini
  • Mennyi időkb. 1 óra
  • Belépőingyenes
  • Esőbennem
  • Babakocsirészben
  • Játszótér166 m

Adatok, megközelítés

Cím
Monostorapáti
Szükséges idő
kb. 1 óra
Játszótér a közelben
166 m
Telefon
83/515-360

Gyakori kérdések

Ingyenes a Temetődombi kilátó?
Igen, a rendelkezésre álló adatok szerint a Temetődombi kilátó belépő nélkül látogatható.
Babakocsival járható a Temetődombi kilátó?
Részben — a főbb részek babakocsival is elérhetők, de számíts nehezebb szakaszokra.
Milyen korú gyerekkel érdemes a Temetődombi kilátó helyre menni?
Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes
Hol van a Temetődombi kilátó?
Monostorapáti, Veszprém vármegye — Monostorapáti. GPS: 46.92284, 17.55232.

Térképen