arborétum

Party Garden

Taszár, Somogy vármegye · Zselic

Babáknak is, ovisoknak, kisiskolásoknak · kb. 1–2 óra · esőben nem · babakocsival igen · ingyenes

  • Ingyenes
  • Esőben nem
  • Babakocsival
  • Szabadtéri
  • Télen korlátozottan
  • Kánikulában jó
illusztráció
  • Kinek0–3, ovis, kisiskolás
  • Mennyi időkb. 1.5 óra
  • Belépőingyenes
  • Esőbennem
  • Babakocsiigen
  • Játszótér429 m

Adatok, megközelítés

Település
Taszár
Szükséges idő
kb. 1.5 óra
Játszótér a közelben
429 m

Gyakori kérdések

Ingyenes a Party Garden?
Igen, a rendelkezésre álló adatok szerint a Party Garden belépő nélkül látogatható.
Babakocsival járható a Party Garden?
Igen, babakocsival is bejárható.
Milyen korú gyerekkel érdemes a Party Garden helyre menni?
Babáknak is, ovisoknak, kisiskolásoknak · kb. 1–2 óra · esőben nem · babakocsival igen · ingyenes
Hol van a Party Garden?
Taszár, Somogy vármegye. GPS: 46.37042, 17.90091.

Térképen