barlang

Ősember barlangja

Magyarpolány, Veszprém vármegye · Bakony

Kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben is jó · babakocsival nem · ingyenes

  • Ingyenes
  • Esőben is
  • Babakocsival nem
  • Fedett
  • Télen is
  • Kánikulában jó
illusztráció
  • Kinekkisiskolás, tini
  • Mennyi időkb. 1 óra
  • Belépőingyenes
  • Esőben
  • Babakocsinem
  • Játszótér

Adatok, megközelítés

Település
Magyarpolány
Magasság
1.3 m
Szükséges idő
kb. 1 óra

Gyakori kérdések

Ingyenes a Ősember barlangja?
Igen, a rendelkezésre álló adatok szerint a Ősember barlangja belépő nélkül látogatható.
Jó program a Ősember barlangja esős időben?
Igen, fedett vagy esőben is élvezhető hely.
Milyen korú gyerekkel érdemes a Ősember barlangja helyre menni?
Kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben is jó · babakocsival nem · ingyenes
Hol van a Ősember barlangja?
Magyarpolány, Veszprém vármegye. GPS: 47.18111, 17.53511.

Térképen