kilátó

Murad pasa bástyája

Budapest · Budapest környéke

Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes

  • Ingyenes
  • Esőben nem
  • Babakocsival részben
  • Szabadtéri
  • Télen korlátozottan
  • Melegben részben
illusztráció
  • Kinekovis, kisiskolás, tini
  • Mennyi időkb. 1 óra
  • Belépőingyenes
  • Esőbennem
  • Babakocsirészben
  • Játszótér280 m

Adatok, megközelítés

Település
Budapest
Szükséges idő
kb. 1 óra
Játszótér a közelben
280 m

Gyakori kérdések

Ingyenes a Murad pasa bástyája?
Igen, a rendelkezésre álló adatok szerint a Murad pasa bástyája belépő nélkül látogatható.
Babakocsival járható a Murad pasa bástyája?
Részben — a főbb részek babakocsival is elérhetők, de számíts nehezebb szakaszokra.
Milyen korú gyerekkel érdemes a Murad pasa bástyája helyre menni?
Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes
Hol van a Murad pasa bástyája?
Budapest. GPS: 47.50537, 19.02972.

Térképen