Fekete-hegyi kilátó szikla
Remeteszőlős, Pest vármegye · Budai-hegység
Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes
- Ingyenes
- Esőben nem
- Babakocsival részben
- Szabadtéri
- Télen korlátozottan
- Melegben részben
illusztráció- Kinekovis, kisiskolás, tini
- Mennyi időkb. 1 óra
- Belépőingyenes
- Esőbennem
- Babakocsirészben
- Játszótér—
Adatok, megközelítés
- Település
- Remeteszőlős
- Szükséges idő
- kb. 1 óra
Gyakori kérdések
- Ingyenes a Fekete-hegyi kilátó szikla?
- Igen, a rendelkezésre álló adatok szerint a Fekete-hegyi kilátó szikla belépő nélkül látogatható.
- Babakocsival járható a Fekete-hegyi kilátó szikla?
- Részben — a főbb részek babakocsival is elérhetők, de számíts nehezebb szakaszokra.
- Milyen korú gyerekkel érdemes a Fekete-hegyi kilátó szikla helyre menni?
- Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes
- Hol van a Fekete-hegyi kilátó szikla?
- Remeteszőlős, Pest vármegye. GPS: 47.53906, 18.88761.