kilátó· kilatok
Ámos-hegyi kilátó
Eplény, Veszprém vármegye · Bakony
Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes
- Ingyenes
- Esőben nem
- Babakocsival részben
- Szabadtéri
- Télen korlátozottan
- Melegben részben
illusztráció- Kinekovis, kisiskolás, tini
- Mennyi időkb. 1 óra
- Belépőingyenes
- Esőbennem
- Babakocsirészben
- Játszótér—
Adatok, megközelítés
- Cím
- Eplény
- Magasság
- 12 m
- Tengerszint felett
- 525 m
- Szükséges idő
- kb. 1 óra
- Weboldal
- amoshegyikilato.business.site
Belépőjegy árak
Ingyenes.
Nyitvatartás
24/7 (OSM jelölés)
Gyakori kérdések
- Ingyenes a Ámos-hegyi kilátó?
- Igen, a rendelkezésre álló adatok szerint a Ámos-hegyi kilátó belépő nélkül látogatható.
- Babakocsival járható a Ámos-hegyi kilátó?
- Részben — a főbb részek babakocsival is elérhetők, de számíts nehezebb szakaszokra.
- Milyen korú gyerekkel érdemes a Ámos-hegyi kilátó helyre menni?
- Ovisoknak, kisiskolásoknak, tiniknek · kb. 1 óra · esőben nem · babakocsival részben · ingyenes
- Hol van a Ámos-hegyi kilátó?
- Eplény, Veszprém vármegye — Eplény. GPS: 47.20621, 17.93052.